Producenci
Zwroty i reklamacje

Każdy sklep internetowy powinien posiadać opisany sposób postępowania w przypadku zwrotów i reklamacji, by klient dokonujący zakupu miał jasność co do sposobu postępowania w przypadku odstąpienia od umowy, bądź reklamacji zakupionego towaru.

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Sprawdzenie zawartości przesyłki

Zawsze należy rozpakować paczkę w obecności kuriera. Sprawdź dokładnie jej zawartość oraz czy towar nie jest uszkodzony z winy transportu. Jeśli zauważyłeś uszkodzenie, wynikłe z transportu, to kurier w Twojej obecności spisze protokół szkody. Jeśli masz możliwość , zrób zdjęcia uszkodzonego towaru lub paczki.

UWAGA! Możesz również do nas zadzwonić, aby przekazać informację o zaistniałej sytuacji.600-42-42-72

2. Formularz zwrotu/reklamacji

W obecności Kuriera wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki- /formularz ma przy sobie kurier/. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

3.Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz z wypełnionym formularzem reklamacji oraz ze wszystkimi jego akcesoriami i  fakturą zakupu lub paragonem.

4. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

 MIROSŁAW SZCZAPIŃSKI  F.P.H.U "KORONA"

POKRZYWNO 49

86-330 MEŁNO

WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

 

5. Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

MIROSŁAW SZCZAPIŃSKI F.P.H.U "KORONA"

POKRZYWNO 49

86-330 MEŁNO

WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Zwroty i reklamacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl