Producenci
O firmie

    Kochamy antyki, starocie, przedmioty z duszą... Urzeka nas ich piękno. Stary przedmiot , nawet jeśli jest niedoskonały i widać na nim ślady użytkowania czy też jest lekko podniszczony “zębem czasu” - ma swoją historię - mówimy wtedy, że jest to przedmiot “z duszą”. Często są to rzeczy już “niechciane”, nikomu niepotrzebne.  To co inni uważali za "bezwartościowy śmieć" - My traktujemy jako coś wyjątkowego. Widzimy w tych przedmiotach ukryty potencjał. Interesuje nas ich pochodzenie i  historia. Doceniamy piękno naturalnych materiałów z których są one wykonane oraz kunszt rzemieślników, którzy byli ich twórcami.

Odczuwamy ogromną satysfakcję , gdy uda nam się chociaż w minimalnym stopniu zaszczepić zamiłowanie do ładnych, starych przedmiotów wśród naszych znajomych i osób nowo poznanych oraz potencjalnych klientów.  Kiedy dzięki nam zaczynają oni dostrzegać piękno obrazu, starego zegara, lampy, innych elementów wystroju wnętrz, przedmiotów użytkowych takich jak stara porcelana, szkło, sztućce, koronkowe obrusy.
ANTYKI I STAROCIE są to rzeczy oryginalne i odzwierciedlające styl i upodobania właściciela. Wszystkim im można nadać drugie życie. Takie przedmioty wpasują się wszędzie. Potrafią się wkomponować do każdego rodzaju wnętrza. Wnętrza z antykami, wnętrza nowoczesnego, jak i w modny ostatnio nurt wnętrzarski Wabi-Sabi i Vintage. Tworząc niepowtarzalny klimat. Ponadto obcowanie ze starymi przedmiotami z duszą i przeszłością sprawia prawdziwą przyjemność, uspokaja, łagodzi obyczaje... A co najważniejsze, jest odzwierciedleniem nas samych. Bo nie ma rzeczy brzydkich, tak jak i nie ma brzydkich ludzi. Większość z naszej oferty to przedmioty użytkowe. Bo czyż nie jest przyjemnym wypić herbatkę z przyjaciółką ze starej, pięknej, porcelanowej filiżanki...? Poza tym wprowadzając starocie do naszego wnętrza,  staje się ono oryginalne i niepowtarzalne.
Przyświeca nam jeden cel - niepowtarzalne antyki i starocie dostępne dla każdego, wrażliwego na piękno człowieka.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!
 

Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl