Producenci
Czas i koszty dostawy

Koszty wysyłki:

Produkty zakupione w sklepie www.e-starocie.pl wysyłamy  za pośrednictwem Poczty Polskiej; DPD 

Podział kosztów przesyłek:

          ► paczka mini - przesyłka listem poleconym gabaryt B lub paczka mini polecony - jako list polecony ze względu na ograniczone rozmiary dopuszczane przez Pocztę Polską wysyłamy najczęściej:  drobne części jak sztućce.

          ► paczka mała - midi - w paczce małej spakujemy i prześlemy bezpiecznie: filiżanki, wazony oraz większość z mało- gabarytowych oferowanych u nas staroci

          ► paczka duża - maxi - paczka duża dedykowana jest eksponatom sporych rozmiarów oraz wymagającym szczególnego traktowania. Najczęściej są to obrazy dużych rozmiarów, lampy oraz lustra.

 
DOSTAWCA RODZAJ PACZKI PRZEDPŁATA
ZA POBRANIEM
       
DPD MINI 1-3kg
 17,00  22,00
  MIDI 3-5kg
19,00  24,00
  MAXI 5-10kg
24,00  29,00
POCZTA POLSKA MINI koperta
10,00 15,00
  MIDI 15,00 20,00
  MAXI 45,00 50,00

 Ponadto przesyłka ta zawiera w sobie wyższe ubezpieczenie lub/i opcje "Ostrożnie Szkło"
  Rodzaj przesyłki - uwzględniana jest ilość zakupionych przedmiotów, ich ciężar oraz materiał z jakich zostały wykonane (szkło, porcelana, metal, drewno itp.) 

Rodzaj opakowania:

Szczególną uwagę przykładamy do sposobu pakowania oferowanych przez nas antyków i staroci. Dokładamy wszelkich starań by przedmiot dotarł do Państwa dokładnie w takim samym stanie, w jakim opuścił nasz sklep. Przedmioty skrupulatnie owijamy w folię bąbelkową oraz tekturę falistą, tak zabezpieczony przedmiot pakujemy w sztywne kartonowe pudełka wypełnione amortyzującymi wstrząsy styropianem i zmiętymi gazetami i wypełniaczami - dzięki czemu dotrą w nienaruszonym stanie.

Realizacja przesyłki:

Standardowo przesyłki realizujemy na drugi dzień po złożeniu zamówienia ( w okresach przedświątecznych staramy się nadawać codziennie)-  w kolejności ich złożenia i opłacenia.

W przypadku wyboru przesyłki za pobraniem pocztowym, opłacenie zamówienia następuje przy odbiorze paczki.

W momencie przygotowania przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem do jej śledzenia, dzięki któremu dowiesz się, jaki numer posiada paczka oraz gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Zazwyczaj status przesyłki aktualizowany jest po kilku godzinach, niekiedy jednak musi upłynąć ok 24 godzin, by system pocztowy pokazał zmianę statusu.

Czas dostawy:

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem internetowym za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie.

 
 

 

 

Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Czas i koszty dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl